Mývalí pexeso

Pexeso všichni známe, ale věděli jste, že název PEXESO je český akronym, který vznikl ze sousloví „Pekelně se soustřeď“? Budeme moc rády, když se budete pekelně soustředit s našimi mývaly.

Skladem
119 Kč

Mývaly do podoby pexesa zorganizovala naše ilustrátorka, Renáta Tšponová. Jedná se už o druhou, zjednodušenou, verzi, protože nám spousta rodičů psalo, že první verze pexesa byla příliš složitá a nedařilo se jim děti porazit. :D A tak naše Renča pexeso znovu prošla, vyřadila ty nejpodobnější dvojce a nahradila je jednodušími, abyste někdy měli s dětmi šanci. ;)

Všechny naše papírové výrobky jsou vytištěny na kvalitním ekologicky nezávadném papíře vyšší gramáže. Při výběru si dáváme záležet, aby byl papír příjemný na dotek tak, abyste z něj měli co nejmilejší zážitek. Jako bonus nově vyrábíme pexeso na voděodolném papíře, vydrží tedy zase o něco víc nehod a lumpáren. ;)

recenze ZLKV_290x22017

Další recenze našich zákazníků najdete u nás na Facebooku v sekci Hodnocení. A když už tam budete, můžete nám na stránce dát To se mi líbí, to se nám totiž bude líbit strašně moc!

Zpět do obchodu